19 Qer 14:02 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Fier

Mercedes Sprinter 309 2.2 CDI

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim