1017 , 1
1117 , 1
12 17 , 4
13-17 , 1
16 19 , 2
1824 , 2
1922 , 3
208 , 3
26 28 , 1
2635 , 3
307 , 2
308 , 2
311 , 1
3335 , 1
410 , 1
416 , 1
511 , 1
608 , 3
711 , 2
809 , 1
811 , 1
814 , 10
815 , 1
817 , 4
Actros , 2
Atego , 4
Sprinter , 46
Vario , 1
03 Krr 19:36 Shitorja Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Fier

Mercedes Benz

8 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim