Ford , 23
Iveco , 15
MAN , 19
Opel , 1
Scania , 3

Dje 17:31 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Fier

Fiat Dukato -01

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 14:02 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Fier

Mercedes Sprinter 309 2.2 CDI

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 13:16 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Fier

Dumdum 3 rrotsh

1 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim