06 Jan 21:11 Makina , Elbasan

Skoda octavia 1.6MPI Shitet ose Ndrrohet

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Nën 15:45 Makina , Elbasan

Shitet Ose nderrohet me makine me targa gjermane

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Nën 19:03 Makina , Elbasan

Skoda

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Nën 20:10 Makina , Elbasan

Scoda octavia

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Krr 08:19 Makina , Elbasan

Skoda Octavia

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Jan 13:58 Makina , Elbasan

Skoda Octavia

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Tet 12:27 Makina , Elbasan

Skoda Octavia -03 super e mbajtur dhe e shpejt

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Tet 19:33 Makina , Elbasan

SCODA OCTAVIA 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Jan 13:43 Makina , Elbasan

Skoda Octavia 1.8 Turbo Benzin Gaz -02

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Dhj 11:00 Makina , Elbasan

Skoda Octavia 1.6 benzin -02

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim