17 Sht 16:06 Makina , Elbasan

Okazion Skoda Fabia benzin

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 10:19 Makina , Elbasan

Skoda Fabia

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
26 Krr 08:19 Makina , Elbasan

Skoda Octavia

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Jan 13:58 Makina , Elbasan

Skoda Octavia

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Jan 21:09 Makina , Elbasan

Skoda Fabia benzin

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Nën 22:26 Makina , Elbasan

makin

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 12:27 Makina , Elbasan

Skoda Octavia -03 super e mbajtur dhe e shpejt

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Tet 19:33 Makina , Elbasan

SCODA OCTAVIA 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Sht 12:42 Makina , Elbasan

Skoda Octavia 1.9 Diesel 2002

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Gsh 18:12 Makina , Elbasan

u shit flm merjep

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Qer 13:55 Makina , Elbasan

Skoda Fabia benzin -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Shk 21:07 Makina , Elbasan

Skoda fabia-1.4 benzin-2003

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Jan 13:43 Makina , Elbasan

Skoda Octavia 1.8 Turbo Benzin Gaz -02

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Dhj 22:27 Makina , Elbasan

Skoda Fabia 1.4 16v -00

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 11:00 Makina , Elbasan

Skoda Octavia 1.6 benzin -02

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim