AWD , 2
Ford , 13
Iveco , 15
MAN , 25
Opel , 1
Scania , 5
Ford , 5
23 Sht 15:54 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Elbasan

Okazin Ford Transit

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Në fillim