Sot 12:02 Makina , Tiranë

MERCEDES C220 AVANGARD AUTOMAT XHAMA TE ERRET -08

10 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:02 Makina , Fier

Mercedes E220 cdi dhe ndrohet

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:02 Makina , Tiranë

C Class / Viti 12-2005 / Nafte 200 CDI / Automatik

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:01 Makina , Elbasan

Okazion VW Touran -05

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:01 Makina , Tiranë

LANCIA YPSILON -97

650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:01 Makina , Tiranë

Mercedes C220 Cdi Automat Full Options

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:01 Makina , Tiranë

Renault scenic rx4

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:01 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E 320 SW OKAZION

6 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:01 Makina , Shkodër

Mercedez benc c200

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim