Cayenne , 11
Cayman , 1
Panamera , 7
Sot 13:06 Makina , Durrës

Porsche Panamera 4s look turbo Mundesi nderrimi

55 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 19:05 Makina , Durrës

Porsche Panamera benzin

49 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 08:44 Makina , Durrës

Porsche Panamera Full -12

60 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
11 Jan 13:08 Makina , Durrës

Okazion

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Dhj 08:58 Makina , Durrës

Porsche Cayeen GTS 4.8is

32 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 14:45 Makina , Durrës

Porsche Cayenne S Benzin- Gaz Taksa+Sig

11 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 19:51 Makina , Durrës

Shitet Porsche Cayenne Viti 2005 , 4.5 Benzin-Gaz

13 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gsh 16:43 Makina , Durrës

Porsche Cayenne 3.2 V6

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Maj 19:46 Makina , Durrës

Porsch

9 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 00:28 Makina , Durrës

porche cayenne

8 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Maj 17:20 Makina , Durrës

PORCHE CAYENNE MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 14:51 Makina , Durrës

Porsche Cayenne

17 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 17:55 Makina , Durrës

Porsche Cayenne benzin -03

9 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 17:42 Makina , Durrës

Porsche Cayenne benzin+gaz -05

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Dhj 11:15 Makina , Durrës

shitet dhe ndrohet

10 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim