14 Jan 13:20 Makina , Durrës

Shitet dhe nderrohet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Krr 11:36 Makina , Durrës

Okazion

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 23:59 Makina , Durrës

Micubishi colt Kamjo automatike -06

4 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Mar 16:32 Makina , Durrës

Mitsubishi Colt dizel -06

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Shk 15:09 Makina , Durrës

Mitsubishi Colt dizel -07

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Shk 19:19 Makina , Durrës

Mitsubishi Colt dizel -06

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim