SLK 200 , 13
SLK 230 , 1
Dje 09:46 Makina , Durrës

Slk

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Tet 22:55 Makina , Durrës

Slk 200 kompressor kabrio Jepet Me Qera

100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Gsh 14:10 Makina , Durrës

Mercedes Benz SLK 2.0 Kompressor

8 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Krr 15:20 Makina , Durrës

Makina nga zvicra per shitje dhe qera

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 12:28 Makina , Durrës

Mercedes SKL230

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 11:14 Makina , Durrës

Mercedes SLK200 kopresor

9 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Pri 14:10 Makina , Durrës

Okazion shitet slk 2.0 benzin kompresor

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Shk 10:24 Makina , Durrës

Mercedes SLK200 full option 2

11 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Shk 00:02 Makina , Durrës

Okazion

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Nën 18:23 Makina , Durrës

Skl 200 kompresor

10 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Tet 07:49 Makina , Durrës

OKAZION BENZIN-GAZ KONVERTOHET ME MAKIN TJETER

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 18:22 Makina , Durrës

Mercedes slk benzin gas -01

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Nën 18:17 Makina , Durrës

Mercedes SLK 200 benzin -00

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Nën 13:41 Makina , Durrës

okazion

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim