Sot 11:25 Makina , Durrës

Mazda 6 2.0 di 136 PS model

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Nën 10:13 Makina , Durrës

Mazda 6 dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Nën 18:11 Makina , Durrës

mundesi nderrimi dhe shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Gsh 23:55 Makina , Durrës

Mazda 6

2 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Krr 20:22 Makina , Durrës

Shitet mazda 6 viti 2003 motorr 2000 benxin gaz

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Krr 18:48 Makina , Durrës

Mazda 6

2 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Pri 14:46 Makina , Durrës

Mazda 6

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Dhj 15:03 Makina , Durrës

Mazda 6 Benzin gaz okazion

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Krr 16:41 Makina , Durrës

okazion 4.000 euro mazda full opsion

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 20:11 Makina , Durrës

Mazda 6 2.0Turbo Disel -07

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim