420 , 2
17 Nën 13:07 Makina , Durrës

Maserati Granturismo shitet dhe ndrrohet

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Sht 20:32 Makina , Durrës

Maserati shitet

20 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Gsh 20:58 Makina , Durrës

Maserati

20 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim