Dje 19:10 Makina , Durrës

Okazion Licoln Town Car 4.6 benzine full options

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 17:21 Shitorja Makina , Durrës

Lincoln Continental 5.0 V8 mundsi nderrimi

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 70-at
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 10:30 Makina , Durrës

LIMUZINA NE SHITJE DHE ME QERA

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:08 Makina , Durrës

Linkoln Town Car benzin+gaz

7 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:08 Makina , Durrës

Linkoln limuzine

10 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Nën 20:44 Makina , Durrës

Limuzine

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Pri 17:47 Makina , Durrës

Lincoln towen car

11 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Pri 17:43 Makina , Durrës

Lincoln town car

11 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Shk 15:37 Makina , Durrës

Limozin lancoin -00

12 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim