16 Maj 15:49 Makina , Durrës

Chervolet Aveo

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Tet 22:22 Makina , Durrës

chevrolet aveo 1.2 benzin , Komode dhe Ekonomike

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Jan 10:54 Makina , Durrës

Chevrolet Aveo 1.2 benzin -06

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim