03 Maj 11:43 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Durrës

Mercedes benz sprinter 415 cdi

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 10:23 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Durrës

Mercedes Sprinter 318 cdi

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Jan 14:59 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Durrës

Sprinter 411 cdi

8 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 14:47 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Durrës

Sprinter 412D

7 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 15:33 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Durrës

Mercedes Sprinter 413 CDO

8 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Nën 15:54 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Durrës

Mercedes Benz Sprinter 411

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 11:50 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Durrës

Sprinter 411

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim