1017 , 2
1113 , 5
1117 , 5
122 , 1
13-17 , 5
13-24 , 1
1517 , 1
16 19 , 1
16 25 , 2
16 26 , 1
1622 , 8
1717 , 1
17-22 , 7
1824 , 2
1828 , 1
1844 , 3
1922 , 1
2031 , 1
208 , 3
2435 , 1
25 28 , 1
2626 , 2
2640 , 1
307 , 5
308 , 4
311 , 3
35 36 , 4
3535 , 3
408 , 1
410 , 4
412 , 1
4148 , 1
416 , 3
608 , 1
609 , 4
711 , 1
813 , 1
814 , 16
914 , 1
Actros , 17
Atego , 4
MB 1617 , 2
Sprinter , 99
Sprinter , 1
Shlep , 1
Vario , 2
Vito , 15
416 , 1
Dje 13:07 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Durrës

Mercedes benz vito frigorifer

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim