Ford , 15
Iveco , 45
MAN , 18
Scania , 11
Ford , 2
18 Pri 13:46 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Durrës

Sonda shpimi

30 000 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim