DAF Trucks , 12
Ford , 19
Iveco , 57
MAN , 28
Scania , 21
Ford , 2
18 Sht 14:07 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Durrës

Mercedes benz vito frigorifer

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim