Sot 19:11 Makina , Tiranë

Smart center ForTwo

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:10 Makina , Tiranë

Smart center ForTwo ecco

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 19:10 Makina , Tiranë

Smart Center 700 benzin

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:10 Makina , Tiranë

Smart ForTwo Center cabrio brabus

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:10 Makina , Tiranë

Smart Center ForTwo

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:38 Makina , Fier

SUPER OKAZION SMART 600 CC PANORAM

1 990 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:28 Makina , Tiranë

Smart ForTwo, Nafte, shitet dhe ndrrohet!

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 17:47 Makina , Sarandë

Smart ForTwo 600cc benzin -00

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:26 Makina , Vlorë

Smart fortwo 2011

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 17:11 Tregtar makinash Makina , Tiranë

Smart 04 i sapoardhur me dogane!

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 17:02 Makina , Tiranë

Smart ForTwo 1.0 benxin

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 16:58 Makina , Elbasan

Smart ForTwo 600 benzin kabriolet 98.000km -02

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 16:42 Makina , Tiranë

Smart ForTwo dizel

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:38 Makina , Tiranë

Okazion smart 600cc super

Viti: 2002
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 16:37 Makina , Tiranë

Super Okazion smart 60.000kilometra viti 08

4 310 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 16:35 Makina , Tiranë

Okazion smart nafte viti 03kemi dhe smarte te tjer

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:56 Makina , Tiranë

SMART FORTWO 600cc PULSE CABRIO

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:30 Tregtar makinash Makina , Kavajë

Smart for tu 600 benzine --03

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 15:08 Makina , Fier

Smart fortwo 600 benzin -03 full extra

Viti: 2003
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 14:09 Makina , Pogradec

Smart ForTwo 600 benzin

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 13:49 Makina , Tiranë

Shitet SMART

2 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:56 Makina , Shkodër

Smart ForTwo 1 mijeshe benzin

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:32 Makina , Tiranë

Smart ForTwo benzin

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:26 Makina , Tiranë

OKAZIONNNNN Smart ForTwo -01

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 10:24 Makina , Lezhë

Smart Fortwo BRABUS

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 10:12 Makina , Elbasan

Shitet Nderrohet Smart ForTwo Nafte

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:01 Makina , Durrës

Smart ForTwo 0.8 cdi dizel automat -08

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 09:48 Makina , Lushnjë

Okazion Smart ForTwo panorama nderrohet

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:34 Makina , Tiranë

Smart

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 09:13 Makina , Durrës

Smart ForTwo benzin -05

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:12 Makina , Tiranë

Okazion Smart ForTwo kabrio -02

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 09:12 Makina , Tiranë

Smart For-Two

1 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 09:11 Makina , Tiranë

Okazion smart for two 2003

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 09:10 Makina , Tiranë

Smart ForTwo kabriolet benzine 600 Cc -02

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 09:09 Makina , Tiranë

Smart Kabrio 2002 Kondicioner

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 09:08 Makina , Tiranë

Smart ForTwo -02

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 09:08 Makina , Tiranë

OKAZION SMART FOR TWO 2011

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 09:06 Makina , Tiranë

Smart ForTwo benzin -04

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:49 Makina , Tiranë

Smart automat. Benzin viti 2001

1 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:03 Makina , Durrës

shitet smart. 600 benzine. viti. 2002

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 07:28 Makina , Tiranë

shes smart forfow 453 #1 per arsye mos perdorimi..

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:10 Makina , Tiranë

vetemsmart instagram dhe facebook

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:01 Makina , Tiranë

Smart FowTwo benzin

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 14:49 Makina , Tiranë

Smart ForTwo Kabriolet -02 Benzine 600 Cc

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 13:48 Makina , Tiranë

Smart ForTwo 700

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:10 Makina , Tiranë

Okazion Smart 600cc. Kabrio automatik

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 13:07 Makina , Tiranë

Okazionnn Smart 1.0 benzin viti 08 limited two

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 11:23 Tregtar makinash Makina , Tiranë

SMART FORTWO PLUSE 0.7 -04

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim