10 Mar 09:13 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Dibër

Kamioni Mercedes Benz

9 000 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
{{#each data}}

{{title}}

{{price}}

{{#each imps}} Advertisement {{/each}}
{{/each}}
{{#each data}}
{{price}}
{{#each imps}} Advertisement {{/each}}
{{/each}}
{{#each data}}
{{img_title}}
{{title}}
{{price}}
{{#each imps}} Advertisement {{/each}}
{{/each}}
Në fillim