06 Nën 17:03 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Dibër

VW Crafter dizel

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 09:13 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Dibër

Kamioni Mercedes Benz

9 000 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim