01 Dhj 17:51
Linku:
Makina , Krujë

Opel Vivaro -03

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:02
Linku:
Makina , Shkodër

U SHIT FLM AUDI A4 -06 2.0 TDI Sline AVANT!!!

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:23
Linku:
Makina , Tiranë

Ford Mondeo Automat Gaz-Benxin

3 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 23:16 Makina , Fier

Ford Fusion dizel

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 23:16 Makina , Gramsh

Mercedes Benz C220 DIESEL

2 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 23:14 Makina , Tiranë

Kerkoj Mercedes Benz 240

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:14 Makina , Tiranë

Ford Focus 2007 benzine-gaz

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 23:14 Makina , Durrës

Renault Clio -00 185000 lek

185 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 23:13 Makina , Tiranë

Okazion Toyota Yaris me 117 mij kilometra

1 999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 23:12 Makina , Tiranë

BENZ 200 CDI AUTOMAT VITI 2002

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:12 Makina , Tiranë

Okazion automatike

1 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 23:11 Makina , Tiranë

Okazion

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 23:10 Makina , Tiranë

vetemsmart instagram dhe facebook

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 23:10 Makina , Durrës

Ford Ka -97

13 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:10 Makina , Durrës

BMWe 36 sport

250 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:09 Makina , Durrës

Audi A4 1.9 nafte -97

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 23:08 Makina , Elbasan

Okazin VW Caddy -07

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim