Sot 17:07
Linku:
Makina , Berat

Mercedes Benz benzine gas

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 21:27 Makina , Berat

opel insigna

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:26 Makina , Berat

vw golf 4 benzin+gaz

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:25 Makina , Berat

HYUNDAI NE GJENDI SUPER

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:29 Makina , Berat

Mercedes benz 200 dizel -93

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:22 Makina , Berat

Opel Astra benzin

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:57 Makina , Berat

Range Rover Sport Blere me 0 kmh gjermani 2 pronar

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:13 Shtëpi , Berat

Shtepi ne Berat

4 200 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sot 18:32 Makina , Berat

Mercedes A clas 180 super gjendje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:05 Makina , Berat

VW Golf 5 -05

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:47 Makina , Berat

Mercedes benz c220

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:40 Makina , Berat

Renault Espace 2.2TD -97; 6+1vende

200 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:07
Linku:
Makina , Berat

Mercedes Benz benzine gas

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:59 Makina , Berat

Mercedes benz E 220 CDI Shitet Dhe Nderohet

5 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:56 Makina , Berat

A-class 170 CDI okazion

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:43 Makina , Berat

Renault Megane benzin+gaz

1 600 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:27 Makina , Berat

Audi A4 1.9 tdi

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:41 Makina , Berat

Mercedes Benz

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim