V 220 , 4
24 Pri 08:56 Makina , Berat

Okazion Vito 111 cdi shitet dhe nderohet

5 220 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 10:54 Makina , Berat

Mercedes Vito

550 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Shk 10:38 Makina , Berat

Mercedes Vito

550 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Në fillim