B 180 , 3
B 200 , 1
Sot 16:56 Makina , Berat

Shitet

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:32 Makina , Berat

Shitet dhe Nderohet Mercedes B180 Automat cdi

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:32 Makina , Berat

Benz

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Sht 14:08 Makina , Berat

Shitet Mercedes Benz B-Class 200 me GAZ

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim