16 19 , 1
16 25 , 2
1622 , 1
17-22 , 2
1824 , 3
1826 , 1
1828 , 2
1922 , 1
207 , 1
26 29 , 1
26-28 , 1
2635 , 1
308 , 1
410 , 1
4143 , 1
709 , 1
814 , 7
Atego , 3
MB 1617 , 1
Sprinter , 15
Vito , 5
12 Nën 16:40 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Berat

Mercedes Vito

6 000 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 18:38 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Berat

Furgon Mercedes benz 410

7 000 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim