Ford , 1
Iveco , 5
MAN , 1
Skoda , 2
12 Nën 16:40 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Berat

Mercedes Vito

6 000 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim